Mickey Mouse Day

Myszka Miki to postać znana i lubiana na całym świecie, bohater licznych kreskówek z uniwersum Walta Disneya. 18 listopada obchodzi swoje urodziny i to właśnie wtedy cały świat celebruje Dzień Myszki Miki, czyli Mickey Mouse Day.

W tym roku Myszka Miki świętuje piękny jubileusz 95 urodzin i jest nam bardzo miło, że po raz kolejny odwiedziła wraz z Myszką Minnie naszą szkołę. Obie myszki mają w naszej szkole ogromne grono wielbicieli. Tego dnia uczniowie wcielili się w bajkowe postać, przynosząc akcesoria z nimi związane, maskotki i gadżety.

Obie myszki spotykały się z  uczniami w klasach, uczniowie wręczyli jubilatowi piękne kartki z życzeniami oraz zaśpiewały serdeczne happy birthday dla Myszki Miki. Nasi goście z Disneylandu porozmawiały z dziećmi w języku angielskim,  a na koniec spotkania Myszka Miki odwdzięczyła się pysznymi słodyczami.

Serdeczne dziękuję Pani Magdalenie Mądziel za nieocenioną pomoc przy zorganizowaniu Dnia Myszki Miki oraz  Rodzicom i Uczniom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. 

Barbara Żala