SPORT SZKOLNY


Sport szkolny II semestr:

Igrzyska Dzieci klasy 6-4

Wyniki finałów Powiatowych w koszykówce dziewcząt 25.03. 2022 r. Ruda:

SP Ruda – SP nr 11 Mielec 20 : 12

SP Malinie – SP Wola Mielecka 47 : 9

SP Ruda – SP Malinie 9 : 15

SP nr 11 Mielec – SP Wola Mielecka 8 : 16

SP Ruda – SP Wola Mielecka 16 : 14

SP Malinie – SP nr 11 Mielec 63 : 14

Kolejność:

1. SP Malinie 6 125 : 32 awans do Rejonu

2. SP Ruda 5 45 : 41

3. SP Wola Mielecka 4 39 : 71

4. SP nr 11 Mielec 3 34 : 99

5. SP Radomyśl Wielki

6. SP Wadowice Górne

Zespół dziewcząt SP Radomyśl Wielki wystąpił w składzie: Dyjak Weronika, Działo Beata, Giża Aleksandra, Jankowska Kinga, Jarosz Oliwia, Jarosz Weronika, Krasoń Maria, Miras Marcelina, Pietras Zofia, Strawa Natasza, Szpakowska Nikola, Szpala Milena.

Wyniki półfinałów Powiatowych w koszykówce chłopców 26.03. 2022 r. Ruda:

SP Radomyśl W. – SP Ruda 8 : 11

SP nr 9 Mielec – SP nr 11 Mielec 38 : 30

SP nr 9 Mielec – SP Radomyśl W. 44 : 16

SP Nr 9 Mielec – SP Ruda 24 : 10

SP nr 11 Mielec – SP Ruda 33 : 1$

SP nr 11 Mielec – SP Radomyśl W. 44 : 16

Kolejność:

1. SP nr 9 Mielec 6 106 : 56 awans do finału powiatowego

2. SP nr 11 Mielec 5 97 : 66 awans do finału powiatowego

3. SP Ruda 4 35 : 65

4. SP Radomyśl W. 3 38 : 89

Zespół chłopców SP Radomyśl Wielki wystąpił w składzie: Buława Cyprian, Cichoń Wojciech, Czapiga Krystian, Dragan Przemysław, Kieraś Kacper, Kieraś Konrad, Marczyk Antoni, Marczyk Dawid, Margosiak Karol, Skiba Korneliusz, Ziomek Adrian.

Wyniki finału Powiatowego piłki ręcznej dziewcząt i chłopców– Radomyśl Wielki 14.12.2021 r.:

Dziewczęta:

SP Radomyśl W. – SP Wampierzów 6 : 1

SP Radomyśl W – SP Malinie 3 : 12

SP Wampierzów – SP Malinie 13 : 0

Kolejność:

1. SP Malinie 6 25 : 3 awans do rejonu

2. SP Radomyśl W. 3 9 : 13

3. SP Wampierzów 0 1 : 19

4 – 5. SP Wola Mielecka

SP Przecław

6 – 7. SP Wadowice Górne, SP Łączki Brzeskie

Chłopcy:

SP Malinie – SP Radomyśl W. 11 : 8

SP Malinie – SP Wadowice G. 10 : 3

SP Radomyśl W. – SP Wadowice G. 13 : 2

Kolejność:

1. SP Malinie 6 21 : 11 awans do Rejonu

2. SP Radomyśl W. 3 21 : 13

3. SP Wadowice G. 0 5 : 23

4 – 5. SP Wola Mielecka

SP Przecław

6 – 7. SP Wampierzów

SP Łączki Brzeskie

Wyniki półfinału Powiatowego piłki ręcznej dziewcząt i chłopców 23.11.2021:


Grupa B – Radomyśl Wielki:


SP Przecław – SP Łączki Brzeskie 6-4 (4-4)

SP Przecław – SP Radomyśl W. 3-9 (1-5)

SP Łączki Brzeskie – SP Radomyśl W. 0-6 (0:3)

Kolejność:

1. SP Radomyśl W. 6 pkt 15-3 awans do finału

2. SP Przecław 3 pkt 9-13

3. SP Łączki Brzeskie 0 pkt 4-12

Chłopcy:

Grupa B – Radomyśl Wielki:


SP Przecław – SP Łączki Brzeskie 7-5 (3-3)

SP Przecław – SP Radomyśl W. 1-8 (0-1)

SP Łączki Brzeskie – SP Radomyśl W. 1-13 (0-9)

Kolejność:

1. SP Radomyśl W. 6 pkt 21-2 awans do finału

2. SP Przecław 3 pkt 8-13

3. SP Łączki Brzeskie 0 pkt 6-20

Zespół dziewcząt SP Radomyśl Wielki wystąpił w składzie: Adamowicz Kamila, Baran Martyna, Dubiel Nikola, Działo Beata, Jankowska Kinga, Jarosz Oliwia, Jarosz Weronika, Pleban Oliwia, Strawa Natasza, Szpakowska Nikola, Szpala Milena, Wacławska Zuzanna, Wolińska Adrianna, Zuzel Amelia, Żala Kinga

Zespół chłopców SP Radomyśl Wielki wystąpił w składzie: Bielat Gabriel, Buława Cyprian, Cichoń Wojciech, Czapiga Krystian, Juras Nikodem, Kieraś Kacper, Kieraś Konrad, Kozioł Mikołaj, Marczyk Antoni, Marczyk Dawid, Ryba Hubert, Skiba Korneliusz, Smagacz Hubert, Ziomek Adrian

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – klasy 8-7

Finał Powiatowy – piłka ręczna chłopców 21.03.2022 r. Mielec :

SP Radomyśl W. – SP nr 6 Mielec 8 : 7

SP Malinie – SP nr 11 Mielec 16 : 13

SP Radomyśl W. – SP Malinie 8 : 15

SP nr 6 Mielec – SP nr 11 Mielec 9 :19

SP Radomyśl W. – SP nr 11 Mielec 11 : 8

SP nr 6 Mielec – SP Malinie 7 : 17


Kolejność:

1. SP Malinie 9 48 : 28 awans do Rejonu

2. SP Radomyśl W. 6 27 : 30

3. SP nr 11 Mielec 3 40 : 36

4. SP nr 6 Mielec 0 23 : 44

5 – 6 SP Wadowice G., SP Ruda

7. SP Łączki Brzeskie


Wyniki półfinału Powiatowego – piłka ręczna chłopców -Radomyśl W. 15.03.2022 r.:


SP Radomyśl W. – SP Ruda 8-3 (2-2)

SP Łączki Brzeskie – SP 6 Mielec 2-12 (0-7)

SP Radomyśl W. – SP Łączki Brzeskie 13-7 (6-6)

SP Ruda – SP 6 Mielec 6-8 (4-3)

SP Radomyśl W. – SP 6 Mielec 10-9 (5-2)

SP Ruda – SP Łączki Brzeskie 8-3 (5-2)

Kolejność:

1.SP Radomyśl W. 9 pkt 31-19 awans do finału

2.SP 6 Mielec 6 pkt 29-18 awans do finału

3.SP Ruda 3 pkt 17-19

4.SP Łączki Brzeskie 0 pkt 12-33

Wyniki finału piłki ręcznej dziewcząt – Radomyśl Wielki:

SP Radomyśl W. – SP Wampierzów 6 : 0

SP Malinie – SP Ruda 3 : 5

SP Wadowice G. _ SP Radomyśl W. 3 : 7

SP Wampierzów – SP Malinie 2 : 3

SP Ruda – SP Wadowice 2 : 5

SP Radomyśl W. _ SP Malinie 10 : 2

SP Wampierzów – SP Ruda 2 : 2 k. 1 : 0

SP Wadowice G. – SP Malinie 4 : 1

SP Radomyśl W. – SP Ruda 2 : 3

SP Wampierzów – SP Wadowice G 4 : 9


Kolejność:

1. SP Radomyśl W. 9 25 : 8 awans do Rejonu

2. SP Wadowice G. 9 21 : 14

3. SP Ruda 7 12 : 12

4. SP Malinie: 3 9 : 21

5. SP Wampierzów 2 8 : 20

Zespół dziewcząt SP Radomyśl Wielki wystąpił w składzie: Dygdoń Julia, Giża Emilia, Jarosz Amelia, Kowal Monika, Miras Liliana, Nowicka Amelia, Obara Magdalenia, Pękala Julia, Pleban Oliwia, Rachwalik Amelia, Rachwalik Kornelia, Smagacz Karolina, Zawada Gabriela

Zespół chłopców SP Radomyśl Wielki wystąpił w składzie: Brodziak Mateusz, Dereń Paweł, Garncarz Patryk, Giża Adrian, Kilian Oskar, Kulpa Mateusz, Kużdżał Kacper, Moskal Norbert, Rachwalik Fabian, Rolle Filip, Sołowski Hubert, Studniarz Maciej, Tyrpa Hubert, Ziobroń Konrad

Sport szkolny I semestr:

Igrzyska Dzieci – klasy 6-4

1.Finał Powiatowy Sztafetowe Biegi Przełajowe ID - 6.10.2021 Mielec

5 m. –dziewczęta

Baran Martyna , Dyjak Weronika , Golec Wiktoria , Jarosz Oliwia , Pietras Zofia , Szpala Milena , Wacławska Zuzanna , Żala Kinga

6 m. –chłopcy

Bielat Gabriel ,Buława Cyprian , Czapiga Krystian , Dygdoń Mateusz , Juras Nikodem , Lonczak Gabriel, Ryba Hubert 2010

2.Finał Powiatowy Drużynowo Indywidualne Biegi Przełajowe ID - 12.10.2021 Mielec

7 m. dziewczęta ind. Pietras Zofia 19 m.

Adamowicz Kamila , Baran Martyna , Dyjak Weronika , Pietras Zofia , Wolińska Adrianna , Zuzel Amelia

6 m. chłopcy ind. Juras Nikodem 18 m.

Bielat Gabriel , Czapiga Krystian , Juras Nikodem , Lonczak Gabriel , Ryba Hubert , Smagacz Hubert

3.1/2 Finał Powiatowy piłka ręczna dziewcząt ID - 18.11.2021 Radomyśl Wielki

1 m. SP Radomyśl W. awans do finału

Adamowicz Kamila , Dyjak Weronika , Działo Beata , Jankowska Kinga , Jarosz Oliwia , Jarosz Weronika ,Kośla Anna , Pietras Zofia ,Strawa Natasza , Szpakowska Nikola ,Szpala Milena , Wacławska Zuzanna , Wolińska Adrianna , Zuzel Amelia , Żala Kinga

4.1/2 Finał Powiatowy piłka ręczna chłopców ID - 23.11.2021 Radomyśl Wielki

1 m. SP Radomyśl W. awans do finału

Bielat Gabriel , Buława Cyprian , Cichoń Wojciech ,Czapiga Krystian ,Juras Nikodem ,Kieraś Konrad , Kozioł Jakub , Kozioł Mikołaj ,Marczyk Antoni , Marczyk Dawid ,Moskal Kacper , Pleban Filip , Ryba Hubert , Skiba Korneliusz , Smagacz Hubert , Woliński Szymon , Ziomek Adrian

5. Finał Powiatowy w szachach drużynowych ID - 26.10.2021 Mielec

1m. Buława Cyprian, Kopacz Mikołaj Skiba Amedeusz, Szęszoł Weronika

6. Finał Rejonowy w szachach drużynowych ID - 08.11.2021 Mielec

1m. Buława Cyprian, Kopacz Mikołaj Skiba Amadeusz, Szęszoł Weronika

7. Finał Wojewódzki w szachach drużynowych ID - 16.11.2021 Leżajsk

7m. Buława Cyprian, Kopacz Mikołaj Skiba Amadeusz, Szęszoł Weronika

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – klasy 8-7

1.Finał Powiatowy Sztafetowe Biegi Przełajowe IMS - 6.10.2021 Mielec

2 m. –dziewczęta

Giża Emilia , Jarosz Amelia , Mieszkowicz Nikola , Miras Liliana , Niemczura Nina ,Nowicka Amelia , Smagacz Karolina

2 m. –chłopcy

Brodziak Mateusz ,Kilian Oskar , Kulpa Mateusz ,Kużdżał Kacper , Miras Jakub , Skiba Filip , Szocik Gabriel

2.Finał Powiatowy Drużynowo Indywidualne Biegi Przełajowe ID - 12.10.2021 Mielec

2 m. dziewczęta ind. Smagacz Karolina 10 m.

Giża Emilia, Jarosz Oliwia, Mieszkowicz Nikola, Miras Liliana, Niemczura Nina, Pękala Julia, Siembab Aleksandra, Smagacz Karolina

6 m. chłopcy ind. Kulpa Mateusz 12 m.

Garncarz Patryk ,Kilian Oskar , Kulpa Mateusz ,4 Miras Jakub ,Skiba Filip ,Szocik Gabriel

3 m. -Enea Cup – Finał Rejonowy w piłce ręcznej – Mielec 7.11.2021

3 m. -Turniej Niepodległości młodzików w piłce ręcznej – Mielec 13.11.2021