TABLICA INFORMACYJNA

16.04.2024 r.

Konkursy o św. Janie Pawle II patronie szkoły:

29.01.2023 r.
Regulamin konkursów.pdf
29.01.2023 r.
Regulamin konkursu Pizza Day.pdf

07.11.2022 w Radomyślu Wielkim odbył się Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej. Rywalizacja wokalna podzielona była na dwie kategorie wiekowe:

I kategoria wiekowa – klasy: czwarta, piąta i szósta

II kategoria wiekowa – klasy: siódma, ósma oraz uczniowie szkół średnich

Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice, które zajęły następujące miejsca:

Maria Krasoń z klasy 8a – I – miejsce

Julia Olchawa z klasy 8b – III – miejsce

Zofia Chmura z klasy 6a – III – miejsce

                                       Życzymy dalszych sukcesów wokalnych

W naszej szkole w dniach 2-21.11.2022 r. będą zbierane rzeczy dla zwierząt ze schroniska "Czekadelko" w Wadowicach.

Zachęcamy do udziału w akcji. Lista potrzebnych rzeczy rzeczy w linku poniżej. 

W sali narad Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, zastępca komendanta mł. insp. Grzegorz Bajda wraz z wicestarostą powiatu mieleckiego Andrzejem Bryłą wręczyli nagrody laureatom konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2022” na szczeblu powiatowym. Prace, które zwyciężyły, zostaną przesłane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i tam zostaną ocenione przez jury na szczeblu wojewódzkim. 

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w w/w konkursie. Prace oceniano w trzech kategoriach wiekowych: 6-9 lat, 10-12 lat oraz 13-15 lat. Jury zwróciło uwagę na różnorodność technik ich wykonania, ale oprócz wartości artystycznej ważny był również przekaz – bezpieczeństwo dzieci w czasie wakacji.

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznych zachowań, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych. Dzieci i młodzież z terenu powiatu mieleckiego od lat chętnie biorą udział w tym przedsięwzięciu.

Spotkanie z laureatami i ich opiekunami przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Komendant w kilku słowach podkreślił ważną rolę rodziców i opiekunów, którzy wspierają dzieci w udziale w tego typu  konkursach. Zwracając się do najmłodszych - pogratulował zapału i talentu autorom zwycięskich prac.

Uczennica naszej szkoły Faustyna Szęszoł z klasy 6a zajęła III miejsce w kat. wiekowej 10 -12 lat. 

Serdecznie gratulujemy.

Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

„O złoty mikrofon”

29 kwietnia 2022 roku odbył się Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „O złoty mikrofon”, którego organizatorem było Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim. Naszą Szkołę reprezentowało pięć uczennic, spośród których w kategorii klas 4 - 5 złoty mikrofon i pierwsze miejsce otrzymała Zofia Chmura kl.5a, natomiast w kategorii  klas 6 - 8 trzecie miejsce zajęła Karolina Lazur kl.6b, a wyróżniona została Maria Krasoń kl.7a

Wszystkim uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych.

konkurs_fotograficzny.jpg

Nasz szkolny konkurs fotograficzny "Zwiastun wiosny" cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony młodszych uczniów, którzy bacznie obserwowali przyrodę w poszukiwaniu wiosny. Efekty tych działań uwiecznione zostały na przepięknych fotografiach. Przed jury było niewiarygodnie trudne zadanie.
Po długich naradach przyznano 3 miejsca na podium oraz jedno wyróżnienie.
Wyniki:
I miejsce - Michał Sabaj, Mikołaj Kopacz
II miejsce - Julia Pytka, Magdalena Wojdyło
III miejsce - Anita Krzyżowska, Szymon Rolle
Wyróżnienie - Melania Działo

POLSKIE ZAMKI I PAŁACE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM-1.pdf
plakat MM4_nasza placowka.pdf
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2022.pdf

/Dominik Obertreis/dpa /PAP/EPA

Odliczamy...

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt: "Jan Paweł II i dzieci". Informacje na temat konkursu zostały przekazane 6.10 przez radiolę. Ostateczny termin składania prac przypada w środę - 20.10, ogłoszenie wyników: 22.10

Wyniki konkursu