Mikołaj Kopacz Brązowym Medalistą Mistrzostw Polski

Mikołaj Kopacz Brązowym Medalistą Mistrzostw Polski Mikołaj Kopacz zdobył 3. miejsce na Mistrzostwach Polski w Sianożętach, imponując swoimi umiejętnościami i determinacją! W grupie do 1580 FIDE na Columbus Energy Mistrzostwach Polski Amatorów, gdzie ponad 100 zawodników rywalizowało w 3 grupach, Mikołaj pokazał swój talent szachowy. Nie przegrał ani jednej partii i zdobył imponujące 7,0 punktów z 9 partii. Zawody trwały do 21 kwietnia, a emocje towarzyszyły każdej partii na rejestrowanych szachownicach. Tempo gry wynosiło 90 minut na partię + 30 sekund na ruch, przy łącznej liczbie 9 rund. Turniej był sędziowany przez IA Krzysztofa Skibę. Dodatkowo, Mikołaj zajął 8. miejsce na Mistrzostwach podczas turnieju Blitza- Gratujemy! Nie tylko wyprzedził wielu doświadczonych zawodników, ale również odbył symultanę z GM Mateuszem Bartlem! Atmosfera w Sianożętach była wyjątkowa, a my mocno trzymaliśmy kciuki za Mikołaja! Podczas trwania turnieju Mikołaj brał udział w szkoleniach z GM Paklezą i GM Jakubcem. Nawet wystąpił na żywo podczas analizy partii z GM Paklezą i GM Bartlem na kanale YouTube!