SUKCES NAJMŁODSZYCH!!!

Przedstawiciele oddziału przedszkolnego: Klara Pawłowska, Milena Szęszoł i Szymon Zieliński, wzięli udział w I Diecezjalnym Konkursie Wiedzy dla Przedszkolaków pt: „Maryja to moja Mamusia”.  Eliminacje odbywały się w Brzesku, przy parafii Bożego Miłosierdzia. Zagadnienia wymagane do przygotowania to: tajemnice różańca, historia dzieci z Fatimy, życiorys Matki Bożej i piosenka o Maryi. Zgłosiło się 37 zespołów z terenu całej diecezji. Jury miało trudne zadanie, gdyż dzieci były bardzo dobrze przygotowane i swoim  poziomem wiedzy przewyższały nieraz uczniów klas starszych.  Całość konkursu była podzielona na trzy etapy: część ustna – sprawdzenie wiedzy, część plastyczna – ułożenie puzzli i część muzyczna – śpiew piosenki.

Drużyna z naszej szkoły dzielnie walczyła i została doceniona WYRÓŻNIENIEM. Gratulujemy uczniom odniesionego sukcesu, a Rodzicom dziękujemy za tak duży wkład

 i pomoc w przygotowaniu dzieci do eliminacji. Zapraszamy do szkolnej galerii i artykułów zamieszczonych na ten temat na stronie Tarnowskiego Gościa Niedzielnego.


https://tarnow.gosc.pl/gal/pokaz/8547420.Brzesko-Diecezjalny-konkurs-maryjny-dla-przedszkolakow/80#gt

https://tarnow.gosc.pl/doc/8547977.Dzieciaki-zaskoczyly-swoja-wiedza-religijna-wszystkich